Agnieszka Esterhuizen

Konsultant kariery

Jestem  specjalistką ds. HR, rekruterem i konsultantem z obszerną wiedzą na temat rynku pracy oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu ZZL. Zajmuję się m.in. rozwojem pracowników, określaniem ich ścieżek kariery, doborem strategii funkcjonowania kandydatów na rynku pracy. Brałam udział w największym w Europie projekcie outplacementowym.

Dotychczasowe doświadczenia zawodowe oraz aktywny status rekrutera pozwala mi skutecznie dobrać formę i treść dokumentów aplikacyjnych do potrzeb Klienta. Z uwagi na to, iż aktywnie prowadzę procesy rekrutacyjne w bardzo wielu branżach (m.in. logistyka, produkcja, sprzedaż i marketing, finanse i księgowość, inżynieria, HR, IT/Telco i inne)  i na szereg stanowisk (poziom dyrektora/kierownika/specjalisty/stanowiska produkcyjne i fizyczne), potrafię wydobyć przewagi konkurencyjne kandydatów tworząc skuteczne, zapamiętywalne  CV i listy motywacyjne.

W ramach usług Architektów Kariery na co dzień pracuję z Klientami pomagając im skutecznie poruszać się po rynku pracy, zajmuje się tworzeniem profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

Najważniejszym dla mnie jest zadowolenie Klienta, dlatego zwracam uwagę na budowanie atmosfery współpracy przy realizacji usługi. Profesjonalne, zindywidualizowane podejście do każdego Klienta to gwarancja sukcesu i zadowolenia obydwu stron.


Ceny usług

Skontaktuj się z Konsultantem w celu ustalenia warunków świadczenia usługi.


Dane kontaktowe

502 27zobacz

agnieszkaesterhuizen@gzobacz

Kontakt z konsultantem

captcha

Krok 1

Wybierz konsultanta który pomoże Ci stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne

Krok 2

Wyślij maila za pomocą formularza kontaktowego, ze wstępną informacją, na jakiej konsultacji Ci zależy

Krok 3

Poczekaj na kontakt mailowy od Konsultanta w celu ustalenia szczegółów i warunków konsultacji

Dodatkowe informacje

  • Informujemy, że usługi świadczone przez współpracujących Doradców Kariery są płatne.
  • Cennik usług oraz forma płatności są ustalane indywidualnie z Doradcą.
  • Serwis Architekcikariery.pl umożliwia wyłącznie kontakt z Doradcą.

Powiązane materiały