Katarzyna Fijałkowska

Executive Career Coach

Rekruter /Headhunter, Doradca Zawodowy (Career Coach) i HR Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Specjalizuje się w diagnozie kompetencji kandydatów do pracy i pracowników. Przeprowadziła setki projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble struktury organizacyjnej Spółek. Opracowuje i wdraża w organizacjach metody zarządzania przez kompetencje. Prowadzi  kompleksowe projekty z zastosowaniem Assessment i Development Center dla dużych i średnich firm. Skutecznie diagnozuje talenty i buduje efektywne ścieżki kariery oraz plany sukcesji.

Rozwija umiejętności osobiste pracowników, menedżerów i Top Managementu poprzez działania coachingowo – mentoringowe i trenerskie. Zrealizowała setki projektów doradczych w obszarze zarządzania własnym rozwojem zawodowym. Jako trener prowadzi szkolenia rozwijające kompetencje specjalistów i kadry menedżerskiej w zakresie komunikacji, procesu rekrutacji i selekcji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów, prowadzenia rozmów pracowniczych, technik menedżerskich i zarządzania różnorodnością w organizacjach.

Ekspert rynku pracy – prelegent występujący na Targach Pracy, Uczelniach Wyższych i konferencjach, dzieląc się wiedzą dotyczącą rynku pracy, w tym wielu rynków branżowych. Autorka i prowadząca warsztaty oraz indywidualne sesje doradcze z zakresu metod poszukiwania pracy, budowania własnej ścieżki kariery, pierwszych wyborów zawodowych, równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, budowania swojego wizerunku na rynku pracy i zasad komunikacji swojej wartości zawodowej oraz w zakresie przedsiębiorczości jako alternatywnej ścieżki rozwoju zawodowego.  Przygotowuje kandydatów do pracy do udziału w rozmowach rekrutacyjnych.

Pasjonatka swojego zawodu. Odnajduje satysfakcję we wspieraniu ludzi w ich zawodowej codzienności poprzez zrozumienie ich potrzeb i dzielenie się swoją wiedzą, inspirowanie do rozwoju zawodowego, do budowania efektywnych ścieżek kariery i poprzez wsparcie w procesie poszukiwania pracy.

W życiu zawodowym kieruje się słowami Konfucjusza: Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować. 

W czasie prywatnym pasjonuje się psychologią rozwojową, coachingiem kariery, realizmem magicznym.

Katarzyna specjalizuje się w branżach:

 • logistyka
 • transport
 • motoryzacja
 • bankowość
 • IT
 • finanse i księgowość
 • sprzedaż
 • produkcja
 • HR
 • marketing i public relations
 • sektor publiczny

Wykształcenie

Z wykształcenia socjolog, absolwentka Wydziału Filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego przy Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Włada językiem francuskim i angielskim.

Doświadczenie

Ingenium Doradztwo Personalne i Szkolenia

Architekci Kariery – Grupa Pracuj SA

Librandt Sp. z o.o.

Grupa Equus

Euro-net Sp. z o.o.

Logos Sp. z o.o.

 

 


Referencje

Sesje przeprowadzone przez Panią Katarzynę Fijałkowską były w pełni profesjonalne. Pani Katarzyna w bardzo umiejętny, miękki sposób, potrafi dostosować się do rozmówcy. Jej wiedza i doświadczenie, oraz zdolności interpersonalne pozwalają, na szybkie otwarcie się osoby coachowanej co skutkuje odkrywaniem przez coachowanego nowych dróg, nowych możliwości. Pełne zaangażowanie i zarazem logiczne oraz w spójny sposób przekazywane informacje powodują, że rozmówca Pani Katarzyny wynosi ze spotkania maksimum informacji, co najważniejsze informacji które są zrozumiałe i z którymi się utożsamia. Naturalne zdolności interpersonalne Pani Katarzyny powodują, że sesja staje się przyjemnym spotkaniem “dobrze sobie znanych osób”. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Katarzynę jako coach’a i doradcę w karierze.

Po pierwsze, CV napisane jest w stylu jakiego oczekiwałem. Mam wrażenie balansu, ujęcia ilości informacji w nim zawartych min./max. Graficznie, zauważam ukierunkowanie na ukazanie wszystkich informacji w takim układzie graficznym i kolejności aby były przyjazne do analizy osoby rekrutującej. Dziękuję za wytypowanie jednego ze zdjęć – nie mam przez to już dylematu. CV opracowane przez Specjalistę daje mi poczucie większej pewności siebie. Odnośnie ścieżki kariery i rozwoju kompetencji, przygotowanej przez Panią, są to informacje bardzo ważne i pomocne, osobom takim jak ja i innym na tego typu stanowiskach, łatwo kreować cele i decyzje w odniesieniu do obowiązków zawodowych, nieco trudniej jednak mówi się o celach kariery i ścieżce rozwoju zawodowego. Po tych dwóch spotkaniach mam już ten plan ustrukturyzowany oraz oszacowane fundamenty do mojego dalszego rozwoju i planowania tak naprawdę własnego życia. Chcę gorąco podziękować za wykonaną pracę, dało się wyraźnie odczuć, iż wkłada Pani w swoją pracę nie tylko wiedzę i zaangażowanie ale i serce. Pozdrawiam

 

Chciałem wyrazić swoją opinię dotyczącą moich doświadczeń we współpracy z Panią Katarzyną Fijałkowską w ramach doradztwa w karierze. Miałem początkowo trochę obiekcji dotyczących takiej usługi, zdecydowałem się jednak zaufać zapewnieniom osoby polecającej i umówiłem się na dwa kolejne spotkania. Rozmowa i praca nad przygotowaniem profilu, CV i strategii działania na rynku pracy przekonały mnie, że dokonałem dobrego wyboru. Pani Katarzyna jest osobą kompetentną, dobrze zorientowaną w realiach rynku pracy i potrafiącą prowadzić rozmowę tak by odkryć szczególne kompetencje ważne dla mojego profilu zawodowego. Efektem Jej pracy jest dobrze przygotowane CV i strategia działania na rynku pracy. Uzyskałem również wyczerpujące odpowiedzi na pytania jakie pojawiały w związku z aktywnymi działaniami na rynku pracy. Bardzo dziękuję za miłe i fachowe podejście, mogę również polecić P. Katarzynę jako bardzo dobrego specjalistę.

 

Po spotkaniach z Panią Katarzyną i po przeanalizowaniu uzyskanej wiedzy uświadomiłem sobie, że znalezienie lepszej pracy mogło pozostać w sferze marzeń na zawsze. Wyposażony w profesjonalne CV i konkretną wiedzę zarówno na temat własnych kompetencji jak i sytuacji na rynku pracy, czuje się zdecydowanie bardziej świadomy i pewny siebie. Dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie i… za otrzymany kompas. Wiem już dokąd zmierzam!

 


Ceny usług

Skontaktuj się z Konsultantem w celu ustalenia warunków świadczenia usługi.


Dane kontaktowe

cała Polska, Katowice, Kraków, Warszawa

katarzyna.fijalkowska@ingenzobacz

ingeniumhr.pl

Kontakt z konsultantem

captcha

Krok 1

Wybierz konsultanta który pomoże Ci stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne

Krok 2

Wyślij maila za pomocą formularza kontaktowego, ze wstępną informacją, na jakiej konsultacji Ci zależy

Krok 3

Poczekaj na kontakt mailowy od Konsultanta w celu ustalenia szczegółów i warunków konsultacji

Dodatkowe informacje

 • Informujemy, że usługi świadczone przez współpracujących Doradców Kariery są płatne.
 • Cennik usług oraz forma płatności są ustalane indywidualnie z Doradcą.
 • Serwis Architekcikariery.pl umożliwia wyłącznie kontakt z Doradcą.

Powiązane materiały