Małgorzata Wolska

Career Coach

Coach i Konsultant Kariery, Trener Miasto: Warszawa, Cała Polska, Cały Świat (skype, telefon)


Wykształcenie

Ukończyła studia na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, studia podyplomowe z Psychologii Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w obszarze Coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego. Studiowała również na zagranicznych uczelniach: Universitat de Barcelona, Wirtschaftuniversitat w Wiedniu oraz Fachhochchule Munster.

Biegle włada i pracuje w języku angielskim, hiszpańskim oraz niemieckim.

Prywatnie podróżniczka, pilot wycieczek. W wolnym czasie gra w tenisa i organizuje wycieczki rowerowe.

Doświadczenie

Coach, trener, rekruter i konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Dyrektor Personalny z 12 – letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze HR  w międzynarodowych korporacjach. Specjalizuje się w rekrutacji, również z wykorzystaniem metody assessment & development center, projektach rozwojowych, zarządzaniu talentami oraz ocenie potencjału, komunikacji HR i employer brandingu. Tworzy politykę i strategię personalną firm i narzędzia HR.

Jako Coach Kariery pracuje od 2010 roku. Pomaga klientom odkryć ich kompetencje i potencjał zawodowy oraz zbudować strategię planowania kariery i zmiany zawodowej. Uczy jak poruszać się się po wymagającym rynku pracy. Wierzy, że każdy ma talenty, a poprzez odpowiednie pytania i zadania można je odkryć. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie pomagając mu zrealizować swój cel. Towarzyszy klientom w ich podróży zawodowej. Aktywnie słucha, pyta i analizuje.

Doskonale zna rynek pracy, jego bieżące potrzeby oraz wyzwania przed jakimi stoją kandydaci. Wystepuje na konferencjach oraz uczelniach wyższych jako prelegent – prowadzi prelekcje, wykłady oraz warsztaty. Pracuje z klientami nad budowaniem wizerunku na rozmowach kwalifikacyjnych oraz marki osobostej, przeprowadza symulacje rozmów i przygotowuje dokumenty aplikacyjne.

Prowadziła klikumiesięczny coaching grupowy i indywidualny dla młodych przedsiębiorców w sektorach kreatywnych. Uczestniczyła w badaniach naukowych na rzecz stworzenia polskich norm kwalifikacji w branży IT i telekomunikacji. Przeprowadziła ponad 150 procesów coachingowych oraz przygotowała dla swoich klientów ponad 500 kompletów dokumentów aplikacyjnych.

Pracowała dla firm: Polska Telefonia Cyfrowa (obecnie T-Mobile Polska), Hewlett-Packard Polska, Hewlett-Packard Canada, People Can Fly, Epic Games Poland, Gruper, Kia Motors, Acuarius Consulting, Ministerstwo Handlu w Meksyku, Galeria Sztuki Pomalama, Sieger Design Consulting, Clariant Iberica, Partner of Promotion, Bank Zachodni WBK /Grupa Santander/, Bank BPH, Progress Project, Rainbow Tours S.A.

Małgosia pracowała dla klientów- menedżerów oraz specjalistów w obszarach:

 • IT
 • Sprzedaż
 • Finanse, księgowość i bankowość
 • Telekomunikacja
 • Farmacja
 • Project Management
 • HR, szkolenia, edukacja
 • Marketing, Public Relations, CSR
 • E-commerce, nowe media
 • Sztuka, architektura
 • Turystyka
 • Prawo i administracja
 • Nieruchomości
 • Windykacja
 • Produkcja, transport, logistyka
 • Przedsiębiorcy (m.in. start-upy)

 


Referencje

Wszystkim poszukującym pracy lub chcącym zmienić dotychczasowe środowisko zawodowe polecam usługę doradztwa w karierze, która w moim przekonaniu znakomicie ułatwia poruszanie się po wymagającym rynku pracy i jednocześnie daje przewagę konkurencyjną.

Natomiast analiza moich kompetencji zawodowych, silnych stron i określenie obszarów, na których powinienem aktywnie działać przeprowadzona przez Coacha i Konsultanta Kariery Panią Małgorzatę Wolską sprawiły, że stałem się atrakcyjny dla rekruterów. Profesjonalnie i według obecnie obowiązujących standardów przygotowane dokumenty aplikacyjne wyróżniają się tak dalece w procesach rekrutacyjnych, że moja kandydatura wybierana jest nawet spośród kilkuset aplikacji na dane stanowisko .Dzięki temu role się odwróciły – TERAZ JA WYBIERAM i DECYDUJĘ O DALSZEJ KARIERZE ZAWODOWEJ!

Tomasz Z., Dyrektor Sprzedaży

Kiedy rozważałem, czy skorzystać z usługi Architektów Kariery byłem pewien, że mam znakomicie przygotowane CV, co potwierdzały inne osoby, poza tym sam rekrutuje pracowników i wiem, na co należy zwracać uwagę.

Natomiast, kiedy dostałem pierwszą wersje nowego dokumentu zrozumiałem, że byłem w błędzie i teraz nie wyobrażam sobie, żeby moje CV wyglądało inaczej niż to, które razem przygotowaliśmy z Panią Małgorzatą. Teraz mam nową fajną pracę i śmiało polecam usługi Architektów Kariery.

Paweł W., Project Manager

 

Chciałam Panią poinformować, że świetnie się Pani spisała z tym CV, dostałam je od Pani we wtorek i zaczęłam wysyłać. Od razu odezwały się 3 firmy i w jednej z nich dostałam pracę i to w marketingu, czyli tak jak chciałam. Piszę, żeby Pani podziękować i powiedzieć, że Pani praca przyniosła efekty (i to tak szybko), a każdy lubi wiedzieć takie rzeczy.

Dziękuję i pozdrawiam,

Matylda S., Specjalista ds. marketingu

Skorzystanie z usług Architekci Kariery było dobrym pomysłem. Profesjonalne, ale prowadzone w bardzo przyjacielskiej atmosferze konsultacje, nie tylko pozwoliły mi obiektywnie i z dystansem popatrzeć na moją przyszłość zawodową, ale także podbudowały na duchu. Świetnie przygotowane CV robi wrażenie na rekruterach i potencjalnych pracodawcach. Jestem pewna, że dzięki temu wsparciu w najbliższym czasie znajdę swoją wymarzoną pracę.

Katarzyna S., Ekspert ds. EHS/Project Manager

Po 7 latach zatrudnienia w jednej korporacji zmierzyłem się z rynkiem pracy. Dosyć szybko zrozumiałem, że nie umiem się po nim poruszać, czułem się  zagubiony. Pomimo dość szerokiego doświadczenia zawodowego aplikowanie na oferty nie przynosiło rezultatów. Współpraca z Panią Małgosią w ramach usługi coachingu kariery okazała się przełomem. Otworzyła mi oczy. Zrozumiałem jak działa rynek pracy, jak się po nim poruszać, a przede wszystkim – jak odpowiednio promować siebie.

Niewiele zostało z mojego poprzedniego CV, które wcześniej wydawało mi się bardzo dobre.
Moje nowe CV jest profesjonalne, kompletne oraz dostosowane do oczekiwań rekruterów i headhunterów.
Poza tym Pani Małgosia tchnęła we mnie pozytywną energię, bezcenną w starciu z rynkiem pracy!
Serdecznie dziękuję Pani Małgosiu!

Piotr R., Kierownik ds. projektów IT


Ceny usług

Skontaktuj się z Konsultantem w celu ustalenia warunków świadczenia usługi.


Dane kontaktowe

cała Polska, Warszawa

601 07zobacz

info@projekt-kazobacz

mdwzobacz

Kontakt z konsultantem

captcha

Krok 1

Wybierz konsultanta który pomoże Ci stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne

Krok 2

Wyślij maila za pomocą formularza kontaktowego, ze wstępną informacją, na jakiej konsultacji Ci zależy

Krok 3

Poczekaj na kontakt mailowy od Konsultanta w celu ustalenia szczegółów i warunków konsultacji

Dodatkowe informacje

 • Informujemy, że usługi świadczone przez współpracujących Doradców Kariery są płatne.
 • Cennik usług oraz forma płatności są ustalane indywidualnie z Doradcą.
 • Serwis Architekcikariery.pl umożliwia wyłącznie kontakt z Doradcą.

Powiązane materiały