Sabina Węsierska

Career Coach

Coach ICC, doradca zawodowy, konsultant w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Job coachingu i doradztwa zawodowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS). Studiowała Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Gdańskim oraz Psychologię na SWPS w Warszawie. Pracę magisterską z obszaru rozwoju kadry kierowniczej pisała na podstawie doświadczeń firmy Philips.

Od 2001 związana jest z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Zajmowała się rekrutacją i rozwojem pracowników w wiodących firmach branży FMCG (w tym: Philip Morris Polska). Uczestniczyła w projektach Assessment Center. Zrealizowała wiele projektów z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim (w tym z zakresu: modeli kompetencji, systemów motywacyjnych, systemów ocen, zarządzania wiedzą) dla klientów biznesowych pracując w dziale Management Consulting firmy KPMG. Prowadziła także audyty funkcji personalnej oraz badania kultury organizacyjnej. Realizowała badania na temat polskiego rynku pracy, jest współautorką raportów dotyczących migracji pracowników, współpracy sektora edukacji z biznesem, podnoszenia kwalifikacji pracowników i innych.

Sabina prowadzi zajęcia specjalizacyjne ze studentami z zakresu coachingu, zarządzania zasobami ludzkimi (narzędzia w zzl, programy menedżerskie, rozwój potencjału kadrowego, efektywność kapitału ludzkiego)  oraz treningi interpersonalne. Ma na swoim koncie publikacje naukowe z obszaru zzl oraz artykuły w mediach branżowych.

W ramach doradztwa indywidualnego specjalizuje się w coachingu kariery oraz podnoszeniu efektywności osobistej. Prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzania karierą i planowania rozwoju, rozmów rekrutacyjnych, zarządzania sobą w czasie.

Realizowała projekty dla firm z branży: FMCG, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, energetycznej, inwestycyjnej oraz instytucji rządowych i urzędów. Doskonale zna branżę HR oraz działanie firm doradczych i audytowych. Klienci i studenci cenią ją za szeroką wiedzę merytoryczną, doświadczenie pracy w projektach oraz znajomość rynku pracy i funkcjonowania biznesu. W swoim podejściu łączy wiedzę o człowieku ze znajomością biznesu.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwóch cudownych chłopaków. W wolnych chwilach czyta, dba o dobrą jakość życia, spaceruje, rozmawia z przyjaciółmi.

Miasto: Gdańsk

Sabina specjalizuje się w branżach:

  • FMCG
  • telekomunikacja
  • produkcja
  • energetyka
  • inwestycje
  • HR

Ceny usług

Skontaktuj się z Konsultantem w celu ustalenia warunków świadczenia usługi.


Dane kontaktowe

722 02zobacz

sabina.wesierska@architekcikazobacz

Kontakt z konsultantem

captcha

Krok 1

Wybierz konsultanta który pomoże Ci stworzyć skuteczne dokumenty aplikacyjne

Krok 2

Wyślij maila za pomocą formularza kontaktowego, ze wstępną informacją, na jakiej konsultacji Ci zależy

Krok 3

Poczekaj na kontakt mailowy od Konsultanta w celu ustalenia szczegółów i warunków konsultacji

Dodatkowe informacje

  • Informujemy, że usługi świadczone przez współpracujących Doradców Kariery są płatne.
  • Cennik usług oraz forma płatności są ustalane indywidualnie z Doradcą.
  • Serwis Architekcikariery.pl umożliwia wyłącznie kontakt z Doradcą.

Powiązane materiały