Jak działamy

Szybko, profesjonalnie i skutecznie.Tak można w skrócie opisać sposób naszego działania i właśnie tak najczęściej mówią o nas nasi Klienci – członkowie top managementu, menedżerowie średniego szczebla, specjaliści i absolwenci.

Jesteśmy platformą komunikacji pomiędzy Użytkownikiem, a coachem lub konsultantem kariery. Umożliwiamy szybki kontakt z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Pomagamy sprawnie i skutecznie znaleźć nową pracę, zmienić stanowisko czy kierunek kariery. Usługi świadczone przez coachów i konsultantów, którzy współpracują z serwisem ArchitekciKariery.pl, zostały tak przygotowane, aby dać bezpośrednie i konkretne wsparcie w poszczególnych i różnych sytuacjach zawodowych.

Nas polecają

Przeprowadzone przez nas badania jakości pokazują, że aż 90 % naszych Klientów, którzy wysłali pracodawcy CV przygotowane przez naszych Doradców otrzymuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną!

Dlaczego warto skorzystać z usług doradczych?

Mamy dla Ciebie rozwiązania w sytuacji, kiedy chcesz zmienić pracę, szybko znaleźć nową, lepszą, przebranżowić się, awansować, lepiej wypaść przed pracodawcą czy całkowicie zmienić bieg swojej kariery. W każdej z nich dostaniesz bezpośrednią i indywidualną rozmowę lub spotkanie z Coachem lub Konsultantem Kariery.
Doradcy kariery z uwagą wysłuchają tego, co chcesz powiedzieć i zrobią wszystko, by Twoja kariera podążała w takim kierunku, w jakim chcesz. Celem jest byś pewnie i komfortowo czuł się na rynku pracy, znając swoją wartość.

Nie obiecujemy Ci gruszek na wierzbie, ani sztampowego rozwiązania. W zamian damy Ci to, co jest Ci najbardziej jest potrzebne, by Twoja kariera nabrała rozpędu, nawet jeśli nie umiesz tego precyzyjnie określić. Dlatego zapraszamy do korzystania z serwisu ArchitekciKariery.pl, poprzez który będziesz mógł skontaktować się z ekspertami współpracującymi z naszym serwisem.

Zapraszamy do współpracy.
Serwis ArchitekciKariery.pl oraz współpracujący Coach’owie i Konsultanci Kariery